אופיסרוויס ונגר בע"מ | שירותי תרגום
תרגום מסמכים

תרגום מסמכים

בעידן שבו כל משתמש מחשב יכול לבקש מגוגל לתרגם דף מגרוזינית לפיליפינית, ראוי להזכיר ולדעת כי תרגום מדויק ואיכותי הוא מלאכה עדינה ומורכבת. תרגום עשוי לעילא דורש ידיעת שפות על בוריין, דקדוק ברמה גבוהה, הבנה מעולה של הנקרא ויכולת להבין ניואנסים תרבותיים ולבטא אותם באמצעות הדקויות של שפת היעד. כאשר מוסיפים לכך לוחות זמנים צפופים, סוגי טקסט מורכבים ובהיקפים גדולים, אין ספק כי תוצאה איכותית דורשת מקצוען.

אופיסרוויס מעסיקה מתרגמים מנוסים ומומחים בתחומים טכניים, משפטיים, מדעיים ואחרים. במידת הצורך ובהתאם לגודל הפרויקט, נעשית עבודת צוות של מספר מתרגמים ועורכים כדי להגיע לתוצאה אופטימאלית. עובדינו והמתרגמים בראשם, עובדים עם החברה יותר מפי שניים מהזמן הממוצע שבו מועסקים מתרגמים בכל חברה אחרת. לכידות זו באה לידי ביטוי במיומנות המתרגמים ובטיב התרגום, ומשתלמת בראש ובראשונה ללקוחותינו.

אין די לומר שאנו עובדים ב-48 שפות. אופיסרוויס מעסיקה יותר ממומחה אחד לכל שפה בזמן נתון וכך מסוגלת להתמודד עם פרויקטים גדולים, מבלי לוותר על יחס אישי ועמידה בלוחות זמנים תחרותיים.

הדבר החשוב ביותר בראיית החברה הוא איכות התרגום. תרגום מסמכים איכותי דורש תהליך אבטחת איכות ייחודי. המיושם בכל שלב ושלב של התרגום ומבטיח תוצאה ללא פשרות.